1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

خدمات پشتیبانی ICT

PDFچاپنامه الکترونیک

Image 2

معمولا صاحبان صنایع و مدیران سازمان‌ها دلِ خوشی از رایانه ندارند. چرا که علی رغم وابستگی شدید  به این ابزار، آن را غیر قابل اعتماد می‌دانند. مشکلات ناگهانی، از دست رفتن اطلاعات، قطعی ارتباطات، ویروس، عدم دقت گزارشات و موارد مشابه، مجموعه مشکلاتی هستند که رایانه را از یک ابزار دوست داشتنی به یک ابزار آزار دهنده تبدیل کرده‌است.

شرکت توحید،با باپشتوانه کارشناسان زبده و سابقه طولانی در امر پشتیبانی سامانه‌های رایانه‌ای(سخت افزار، نرم‌افزار، شبکه، وبسایت) در سه مقطع به شما کمک خواهد کرد:

 

مشاوره: در انتخاب و طراحی سامانه‌های رایانه‌ای، به شما کمک خواهیم کرد تا لباسی در قد و اندازه سازمان شما دوخته شود. نه چنان تنگ،‌که کارایی لازم را نداشته باشد و نه چنان گشاد، که مدیرت و کنترل آن برای شما مشکل ساز باشد. ازمشاوره کارشناسان ما در زمنیه های: «تهیه تجهیزات، تهیه نرم‌افزار، تهیه طرح استراتژیک ICT، مهندسی و بهبود فرآیندها، استقرار سیستم‌های ERP» می‌توانید استفاده کنید.

 

اجرا:شرکت توحید با در اختیار داشتن تیم مجرب و با سابقه، آمادگی خود را در جهت انجام امور رایانه‌ای شامل: «فروش سخت افزار، تهیه نرم افزارهای اتوماسیون، طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری، طراحی و اجرای سایت‌های اینترنتی و پورتال‌های سازمانی و اجرای سامانه نظارت تصویری» اعلام می‌دارد.

 

پشتیبانی: فروش و اجرا،‌پایان کار ما نیست. ما در کنار شما خواهیم ماند. انجام سرویس‌های دوره‌ای، تهیه نسخه‌های پشتیبان از اطلاعات مهم، به روزرسانی آنتی ویروس، پاسخگویی به سوالات کاربران و برطرف کردن مشکلات ناگهانی سازمان‌ها در اسرع وقت، شما را از استخدام یک کارشناس رایانه تمام وقت بی نیاز خواهد کرد.

برای مشاهده بسته های حمایتی پشتیبان توحید کلیک کنید.

توحید، رایانه و شما؛ سه دوست صمیمی