1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

برنامه نویسی برای جوملا

 • ساخت ماژول و کامپوننت سفارشی جوملا
 • طراحی قالب (Template)های جوملا
 • فارسی سازی، ویرایش و اصلاح قالب‌های جوملا
 • ساخت قالبهای سفارشی برای جوملا

آموزش شیرپوینت در اصفهان

Image 2

با توجه به فراگیر شدن استفاده از فناوری شیرپوینت، دوره های آموزش تخصصی شیرپوینت را در سطوح مختلف برای نسخه های 2010 و 2013 در اصفهان برگزار می کند.
فراگیران قادر خواهند بود با توجه به ساختار سازمان و زیرساخت موجود، درخواست های اطلاعاتی مدیران و کارکنان را در محیط شرپوینت پیاده سازی و در نهایت استفاده از آن را نهادینه کنند.

طراحی سایت و پرتال

webdesign

كليه ي اين سايت ها بوسيله بهترين CMS هاي متن باز و رايگان قدرت مي‌يابند و به هيچ وجه از نظر امكانات و توانايي ، قابل مقايسه با CMS هاي توليد شده در ايران نيستند. ما با داشتن تجربه كافي در كار با اين نوع Cms ها و تسلط بر طراحي وساخت انواع Template هاي پيشرفته براي اين نوع از Cms ها، آماده ي اجراي سايت هاي شما با بهترين كيفيت هستيم.

خدمات پشتیبانی ICT

Image 2

داده بان رایانه توحید بعنوان مشاور سازمان‌ها در استفاده بهینه از فناوری اطلاعات و ارتباطات پا در عرصه تجارت گذاشته است. واهمه مدیران با حضور توحید بر طرف خواهد شد.
معمولا مشکلات سازمان‌ها در زمینه ICT به سادگی با یک مشاوره برطرف می‌شود.

 • برنامه نویسی برای جوملا
 • آموزش شیرپوینت در اصفهان
 • طراحی سایت و پرتال
 • خدمات پشتیبانی ICT
Previous
بعدی

مشاوره

فرآیند خدمات مشاوره‌ای در برگیرنده کمک‌های مشاوره‌ای این گروه در زمینه مسائل كامپیوتری به کلیه مشتریان است. از بارزترین خدمات مشاوره‌ای می‌توان مشاوره برای سنجش و شناسایی نیازمندی های کارکردی مشتریان و بررسی های اولیه و امکان سنجی سخت افزاری و نرم افزاری جهت خرید کالا و یا انتخاب خدمات است.

پشتیبانی

با اشتراک سالیانه ، کامپیوتر خود را بیمه کرده و نگرانی حل مشکلات را از خود دور کنید! ما در کوتاه ترین زمان در کنار شما هستیم. افتخار داریم تا سیستم های کامپیوتری و لوازم جانبی را در سطح خانگی وتجاری پشتیبانی کنیم تا رضایت شما حاصل شود، چرا که معتقدیم مشکل شما مشکل ماست.

طراحی سایت 

امروزه داشتن یک سایت جذاب و پویا به یک اصل مهم در تجارت های خرد و کلان تبدیل شده است و چه خوب است که شما هم در این عرصه با هدف و برنامه وارد شوید شركت داده بان رايانه توحيد با بهره گیری از مهندسین مجرب آمادگی طراحی و پیاده سازی انواع وب سایتها، پورتال های سازمانی و فروشگاههای اینترنتی را دارد. ما سعی می کنیم سایت شما زیبا، جذاب، سریع و مطابق میل شما باشد

آموزش و پیاده سازی شیرپوینت

متخصصین شرکت داده بان رایانه توحید با داشتن مدرک گذراندن دوره‌های آموزشی معتبر شیرپوینت، توانایی طراحی، اجرا، مدیریت و آموزش سیستم های مبتنی بر فناوری Sharepoint  را دارند

نرم افزار

شرکت داده بان رایانه توحید با استفاده از مجرب ترین برنامه نویسان آماده ارائه خدمات برنامه نویسی به شرکت‌ها، ارگان‌ها و کاربران گرامی می‌باشد. ما با در نظر داشتن نیاز کاربر خود بهترین و قوی ترین برنامه های حسابداری، انبار داری، خدماتی و ... را ارائه می دهیم.

سامانه پشتیبانی

پشتیبانی آنلاین

مشتریان ما تا امروز...

Clients Logos 2
Clients Logos 1
 • Client Image 2
 • Client Image 1